Mesepark

Minden csoport nagy lelkesedéssel készült a napra, hiszen a téma közkedvelt a gyerekek körében. Egész héten róluk tanultunk verseket, dalokat, meséket, változatos technikákkal megörökítettük őket. A katica csoport tagjai közvetlenül ismerkedtek számos háziállattal a Kollár családnál, akik több meglepetéssel is készültek. Megízlelhettük az általuk készített finom sajtot, illetve a rengeteg látnivalótól kifáradva lovaskocsikázás keretében érkeztünk vissza az óvodába, ahol a többi kisgyermek is megcsodálhatta Szellő lovacskát és az általa húzott lovaskocsit. A méhecske csoportból pedig két állatka érkezett hozzánk, akikkel közvetlen közelről ismerkedtek meg a gyermekek. Egy egész napon át tanulmányozhattuk, milyen körülmények között él selyem a törpehörcsög, illetve Tibi a lógó fülű törpe nyuszi.

  • 20190925-213040-001
  • 20190925-213049-002
  • 20190925-213102-003

 

Mesepark Óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.