IMG 0167 700

A hagyományokhoz híven idén is a nőnaphoz kapcsolódva rendezte meg a Mesepark Óvoda szokásos jótékonysági bálját a GYÉK-ben. A tavaszi hangulatú dekoráció Vati Cintia vezetése mellett a Szülői Szervezet tagjainak munkáját dicsérte.

• ovi_mp_farsang001
  • ovi_mp_farsang002
  • ovi_mp_farsang003

• ovi_mp_farsang029
  • ovi_mp_farsang030
  • ovi_mp_farsang031

• ovi_mp_farsang056
  • ovi_mp_farsang057
  • ovi_mp_farsang058

• ovi_mp_farsang084
  • ovi_mp_farsang085
  • ovi_mp_farsang086

• ovi_mp_farsang112
  • ovi_mp_farsang113
  • ovi_mp_farsang114

Farsang alkalmából Benedek Elek: Kolontos Palkó c. bolondos meséjét ismertük meg. A Palkóból lett udvari bolond bohóc volt az ötlet annak, hogy mindenki elkészítette a saját bohócát.Hajtogatással,vágással, rajzolással,ragasztással.

• ovi_mp_001
  • ovi_mp_002
  • ovi_mp_003

Az "Anyanyelv nemzetközi napja" alkalmából a Katica és Margaréta csoportosok könyvtári foglalkozáson vettek részt. Gabi néni vezetésével a magyar nyelv szépségei , érdekességei mellett belekóstolhattak idegen nyelvekbe is , elvarázsolódtak a világ országaiba. Az érdekes és vidám jó hangulatú foglalkozás után mindenki sok új ismerettel gazdagodott.

• ovi_mp_001
  • ovi_mp_002
  • ovi_mp_003

• ovi_mp_025
  • ovi_mp_026
  • ovi_mp_027

• nyiltnapok_001
  • nyiltnapok_002
  • nyiltnapok_003
  • nyiltnapok_021
  • nyiltnapok_022
  • nyiltnapok_023
  • nyiltnapok_040
  • nyiltnapok_041
  • nyiltnapok_042

A Meseműhely januári meséje:Zelk Zoltán: Négy vándor. Évszak gömböket készítettek ragasztással, kiegészítő rajzokkal egyéni szinteken, egyéni ötletekkel.A vizuális tevékenységet mozgásos anyanyelvi játék színesítette.

• 1
  • 2
  • 3

Megkezdődött a szavazás a Tesco által meghirdetett "Ön választ, mi segítünk" programban, melyben óvodánk is részt vesz. Kérünk mindenkit, akinek volt, van, vagy lesz bármilyen kötődése intézményünkhöz, vagy egyszerűen tetszik neki az elképzelésünk, szavazatával támogassa a Mesepark Óvoda pályázatát! Köszönjük!

capture 20200122 185320

„Hópihe szárnyakon angyalok szállnak karácsonykor elrepül a szívekből a bánat szeretetet adnak, szeretetet kapnak jut belőle bőven kicsinek és nagynak.” A zenemanók és a margaréta csoportosok karácsonyváró műsoraival varázsoltunk egymásnak meghitt perceket.

MINDENKINEK KÍVÁNUNK , ÁLDOTT , MEGHITT, BÉKÉS KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS EREDMÉNYEKBEN GAZDAG BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!

Mesepark óvoda dolgozói

• 003

Madárbarát óvoda révén idén is megünnepeltük a Madárkarácsonyt. Gyerekekkel közösen újrahasznosított anyagokból készítettük el a madáretetőinket.

• 003

B. Radó Lili: Három fenyőfa története igazi hangulatot teremtett a decemberi meseműhely varázslatos foglalkozásán. Érzékenyítő, kapcsolatteremtő dramatikus játékok segítségével kellőképpen motiváltakká váltak a gyerekek ahhoz, hogy elkészítsék a számukra legkedvesebb fenyőfácskát, vágás, illesztés, ragasztás technikájával, amihez kitartásra, kézügyességre, türelemre, arányok meglátására volt szükségük. Az alkotások elhelyezése után pedig reménykedtek abban, hogy Télapó így vélekszik munkájukról: „Te vagy a legszebb fácska a világon! Téged viszlek magammal.”

Mesepark Óvoda