Gombácska

A karácsony megelőző időszak várakozással, készülődéssel telt. Hagyományainknak megfelelően mézeskalácsot sütöttünk, ajándékokat készítettünk , közösen feldíszítettük az óvodát. Elkészítettük a Betlehemet, beszélgettünk a Szent Családról, karácsonyi verseket, énekeket tanultunk, meséket hallgatunk, karácsonyi történeteket néztünk. Az ünnep beteljesedéseként varázslatos gyertyafényben közös énekléssel, verseléssel sok szeretettel kívántunk egymásnak "Boldog Ünnepeket!" Nagy örömmel vették birtokukba a kapott ajándékokat.

Boldog, Békés Karácsonyi Ünnepeket kívánunk!

  • gomba_kar_001
  • gomba_kar_002
  • gomba_kar_003
  • gomba_kar_033
  • gomba_kar_034
  • gomba_kar_035

 

 

Gombácska Óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.