gombacska logo1 uj

GOMBÁCSKA ÓVODA
Óvoda címe: Marcali, Táncsics u. 59.
Telefon: 30/694-7202

Intézményvezető: Tamásné Turbéki Angéla

Intézményvezető helyettes: Molnár Erika

Pedagógiai asszisztens: Domahidi Anita

Konyhai kisegítő: Hidasi Attiláné

Nyitva tartás: 6.30-17.30

Gombai városrészen található, csendes, nyugodt, tiszta levegőjű környezetben. Falusias miliő vesz bennünket körbe, ahol az emberek közvetlensége, segítőkészsége a szülői házzal való jó kapcsolattartás tükröződik.

Óvodánkban a néphagyomány ápolása tükröződik mely nevelési programunk alappillére. A sajátos arculat erősítése érdekében megünnepeljük a néphagyományhoz kapcsolódó jeles napokat, ezzel gyermekeink számára biztosítjuk a múlt értékeinek ismeretét, átörökítését. Óvodánk 50 éves múltra tekint vissza, 2 vegyes csoporttal működik.

Fejlesztő foglalkozás

Alkotó műhely