Tündérliget

DSCN2612

A völgyben egy különleges napot töltöttünk el. Megtekinthettük, hogy a Krisna tudatú hívők hogyan folytatnak ökológiai gazdálkodást, betekintést nyerhettünk életükbe kulturális szokásaikba. Ellátogathattunk a tehénvédelmi központba, sétáltunk a pihenő pavilonok és a dísztavak mentén, a biokertészeti egységeket is megcsodálhattuk, így szemtanúi lehettünk az önellátás és a természet közeli élet mindennapos csodáinak. Nagy élmény volt számunkra a helyi óvoda megtekintése és a nevelési elveikkel való ismerkedés. Élményekkel, szeretettel feltöltődve gondolunk vissza erre az együtt eltöltött tartalmas napra. KÉPEK!

Tündérliget Óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.