Tündérliget

DSC03977

A Tündérliget óvoda 2020. február 8-án megrendezett jótékonysági bálja ismét nagyon jól sikerült. Köszönhető annak a sok-sok segítségnek, mely a szülőktől, vállalkozóktól, az óvoda dolgozóitól valamint a Szülői Szervezet tagjaitól érkezett. Két remek műsor is volt az este folyamán, Baranyi Liána és Tóth Gábor nagyszerű produkciójával bűvölte el a közönséget. A szerencsésebbek nem üres kézzel, hanem a tombolán nyert értékes nyereményekkel térhettek haza. Köszönjük a tombola felajánlásokat a szülőknek, vállalkozóknak, üzemeknek egyaránt.

Sok szülő támogatói jeggyel járult hozzá a bál bevételéhez, amelyet ezúton szeretnénk megköszönni. A bál bevételét az óvodai udvar szépítésére, új játékok vásárlására szeretnénk fordítani. Külön köszönet azoknak szülőknek és vendégeiknek akik aktív részvételükkel támogatták bálunkat, a Mézes Mackó Étteremnek a finom vacsoráért, Gazda Tamásnak a talpalávalóért, mellyel kitűnő hangulatot varázsolt az éjszaka folyamán.

  • DSC03881
  • DSC03884
  • DSC03886
  • DSC03940
  • DSC03941
  • DSC03943
  • DSC04026
  • DSC04029
  • DSC04032

 

Köszönjük támogatóinknak:

MARCALI VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
MÉZES MACKÓ ÉTTEREM MARCALI
INDUSTRIE ELEKTRIK
KUTI KERTÉSZET
MARCALI KULTURÁLIS KORZÓ
MARCALI MÚZEUM
OTP BANK HOSSZÚ ANDRÁS
TATAI KRISZTINA
SAMU ANDREA
EURO SAROK
BEXI KLUB
SZALCZER FERENC
HUSZÁR MIHÁLY
ARANYHAL HORGÁSZBOLT KÉTHELY
VARGA JÁNOS ÉS CSALÁDJA
DONGÓ ATTILA
MISETA NORBERT
GÓRÉ LÉGRÁDI ANITA
HORVÁTH RAJMUND
SZABÓ ISTVÁN
NIKLAI KRISZTIÁN
MARCALI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT
KOVÁCS KRISZTIÁN
VARGA JÁNOS
HÁRSFA PATIKA
ZSAND’ARLS FANTÁZIAJÁNDÉKBOLT
BOHÁRNÉ KUTOR ILDIKÓ
TATAI KRISZTINA
TESCO
ROSES DIVAT
GYÖRKÖS TAMÁS VÁROSI FÜRDŐ
BOHÁR JÓGA
MARCALI ÉS KÖRNYÉKE HAGYOMÁNYŐRZŐ IPARTESTÜLET
PERFECTO NŐI- FÉRFI DIVAT
BUZÁS JÁNOS
BERZSENYI DÁNIEL VÁROSI KÖNYVTÁR
KOTTÁN CUKRÁSZDA
PROITY KATALIN
DÉGHY BT.
SZÁNTÓ ZÖLDSÉG - GYÜMÖLCS
MYSTIC DIVAT
MARCALI HOLLAND BÚTOR BOLT
KUTI GÁBOR
MEDICINA PÁLINKAHÁZ
MÓRING JÓZSEF ATTILA
KOZMA LÁSZLÓ
KOVÁCS ROLAND
KASTECZKY RÓBERT

Tündérliget Óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.