Tündérliget

A Marcali Hidas Frigyes Zeneiskola tanárai és növendékei ismét ellátogattak az óvodánkba, ahol egy izgalmas hangszerbemutatót láthattak az idejáró óvodáskorú gyermekek. Az érdekes, nem mindennapi hangszereket látva, hallva(esőbot, xilofon,trombita, szintetizátor, hegedű) ők is kedvet kaptak a zenéléshez, lelkesen tapsoltak hozzá. Jó volt látni, hogy a zene öröme, szeretete mennyire leköti érdeklődésüket, figyelemmel kísérik az egyes hangszerek megszólaltatását!Reméljük, hogy a jövőben még sok ilyen zenei élményben lesz részünk általuk, és viszontláthatjuk majd jelenlegi óvodásainkat is, mint növendékük!

• 20230328_102422
  • 20230328_102453