Tündérliget

cats01 vert

Munkaközösségünk a 2022/2023-as nevelési évben is hirdetett rajzpályázatot Marcali város óvodáiban „Téli erdő” címmel.A sok szép, kidolgozott, esztétikus pályaművet együttesen bíráltunk el, figyelembe véve a gyerekek életkorát. Ennek megfelelően 3 korosztályt különböztettünk meg, amelyeken belül díjaztunk.

Elsődleges szempontnak tekintettük a valósághű, témának megfelelő ábrázolási módot, a színeket, formákat, méreteket, a kidolgozottságot. Minden helyezettet oklevéllel, a résztvevőket pedig emléklappal jutalmaztunk! Gratulálunk a résztvevő gyerekeknek és felkészítő óvodapedagógusaiknak a szép alkotásokért!

 

 

4 évesek:

cats01

1. helyezett Rádics Bori Tündérliget Óvoda-Margaréta csoport
2. helyezett Kovács Emese Tündérliget Óvoda-Margaréta csoport
3. helyezett Jancsek Nóra Tündérliget Óvoda-Margaréta csoport

 

5 évesek:

cats2

1.helyezett Jakab Fanni Mesepark Óvoda-Margaréta csoport
2. helyezett Tompos Emma Mesepark Óvoda- Margaréta csoport
3. helyezett megosztva
Majer Sára Gombácska Óvoda-Katica csoport- Kláris Blanka Tündérliget Óvoda-Szivárvány csoport

 

6 évesek:

cats3

1. helyezett Horváth Gréta Mesepar Óvoda-Pillangó csoport
2. helyezett Béres Adél Gombácska Óvoda-Katica csoport
3.helyezett Kuti Fanni Gombácska Óvoda-Katica csoport

Tündérliget Óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.