Tündérliget

DSCN1452

Hétfőn járt a Tündérliget Óvodában Kacagó Bábszínház. A három kismalac karácsonya c. bábelőadást láthatták a gyerekek előadásukban.

 

Lali, Pali és Jocó vidáman éldegélnek az otthonos malac-lakban míg egy nap, malac mama elküldi őket világot látni: "Malackáim! Menjetek, építsetek magatoknak biztonságos házikót, ami megvéd a rossz időben és a gonosz farkastól!" A testvérek útnak indulnak és nagy építkezésbe kezdenek. Lali szalmából, Pali fából Jocó pedig bölcsen, kőből építkezik. Nem is sejtik, hogy a környéken ki ólálkodik. Farkasunk motorral érkezik a sűrű sötét erdőből és igencsak fáj a foga egy kis malac pecsenyére. Lali és Pali házát könnyűszerrel elfújja, de jaj, vajon Jocó házát is sikerül elfújnia?

 

Képek!

 

Tündérliget Óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.