Tündérliget

DSCN7903 700

Óvodánk első alkalommal szervezte meg a „Tök jó napot”

A szülők gyermekeikkel együtt otthon készítettek tökfigurákat, lámpást, amit örömmel hoztak be az óvodába, a kiállításra. Szebbnél – szebb, mókás, változatos technikával készített alkotások születtek.

Mindenki megcsodálhatta az óvoda bejáratához elhelyezett töklámpásokat. Közben frissen sült zamatos sült tök, tea, zsíros kenyér csábította a résztvevőket.

Az est fénypontja a lámpás felvonulás volt, melyen mindenki a maga által készített vagy vásárolt lámpásaikkal tette hangulatossá a sétát. Visszaérve csodálatos látványban volt részünk, lámpásokkal kivilágított óvodába érkeztünk.

Örömmel fogadtuk, hogy nagyon sok szülő, nagyszülő részt vett programunkon, a gyermekek pedig egy vidám, közös együttléttel, maradandó élménnyel gazdagodhattak.

Köszönjük szépen a dadus néniknek, takarító néninek, konyhás néninek, szülői szervezet tagjainak a programunk szervezéséhez, lebonyolításához nyújtott segítséget.

KÉPEK!

Tündérliget Óvoda