Tündérliget

DSCN6290

Szeretnénk köszönetet mondani mindazoknak, akik segítették a Tündérliget óvoda 2022. október 1-én megrendezett jótékonysági báljának megvalósulását, szponzorok felkutatását, illetve bármilyen módon hozzájárultak rendezvényünk sikeréhez.

 

Kiemelten köszönjük azoknak a szülőknek a lelkes, kitartó munkáját, akik segítettek a rendezvény megszervezésében, lebonyolításában. (Rádics – Keresztes Anikó, Kőhalmi Katalin, Dombóvári Kinga, Meiszterics Andrea, Kámán Szabina, Kéri Marietta, Burza Ivánné, Jángliné Gazda Mónika, Málovicsné Pantocsek Renáta, Gaál Virág, Kláris-Varga Katinka, Vértes Anett Hajnalka)

 

Bálunkat a Baglas Néptánc Együttes nagyszerű, színvonalas produkcióval nyitotta meg mellyel elbűvölte a közönséget, fokozta a hangulatot.

 

A szerencsésebbek a tombolán nyert értékes nyereményekkel térhettek haza. Köszönjük a tombola felajánlásokat a szülőknek, vállalkozóknak, üzemeknek egyaránt.

 

Sok szülő támogatói jeggyel járult hozzá a bál bevételéhez, amelyet ezúton szeretnénk megköszönni.

 

A bál bevételét az óvodai udvar szépítésére, új játékok vásárlására szeretnénk fordítani.

 

Külön köszönet azoknak szülőknek és vendégeiknek, akik aktív részvételükkel támogatták bálunkat, Gazda Tamásnak a talpalávalóért, mellyel kitűnő hangulatot varázsolt az éjszaka folyamán, a takarítóknak, akik segítettek a terem takarításában.

 

Köszönjük minden kedves résztvevőnek, hogy pozitív hozzáállásával, jó kedvével hozzájárult rendezvényünk sikeréhez!

 

Képek: Szován-Kutor györgyi

 

Tovább a KÉPEKHEZ!

 

Tündérliget Óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.