Tündérliget

cats0430


A „Zöldebb óvodáért” elnevezésű munkaközösségünk a 2020/2021-es nevelési évben rajzpályázatot hirdetett Marcali óvodáskorú gyermekek számára „Téli Balaton” címmel. Sok kreatív, szép alkotás érkezett be hozzánk, amit munkaközösségünk tagjai bíráltak el többféle szempontot is figyelembe véve, mint a témának megfelelő alkotóelemek megjelenítése, színek használata, formák élethű ábrázolása, kidolgozottság, arányok.

Szeretnénk hagyományteremtő céllal a továbbiakban több pályázatot hirdetni zöld témában, ezzel is segítve a temészet szeretének megalapozását a gyerekekben, lehetőséget teremtve kreativitásuk kibontakoztatására, megjelenítésére. A legszebb művek alkotói emléklapot kapnak, és apróbb ajándékkal is gazdagodnak munkájuk jutalmaként. Gratulálunk a résztvevő gyerekeknek és felkészítő óvodapedagógusaiknak a szép alkotásokért!

 

  • 01
  • 02
  • 03

 

Résztvevők:


1. Szabó Tamás- Mesepark óvoda/Katica csoport
2. Czuppon Ákos-Mesepark óvoda/Katica csoport
3. Heiszter Héra Alíz- Mesepark óvoda/Méhecske csoport
4. Penczi Lara -Bóbita óvoda/Napsugár csoport
5. Francsics Noel-Bóbita óvoda/Napsugár csoport
6. Varga Borbála-Bóbita óvoda/Napsugár csoport
7. Orsós Karolina-Bóbita óvoda/Napsugár csoport
8. Vitai Sára-Bóbita óvoda/Napsugár csoport
9. Bájhóber Kamilla -Tündérliget óvoda/Pillangó csoport
10. Niklai Zsombor-Tündérliget óvoda/Pillangó csoport
11. Illés Marcell -Tündérliget óvoda/Pillangó csoport
12. Jagadics Hanna-Tündérliget óvoda/Margaréta csoport
13. Magyar Bíborka-Tündérliget óvoda/Margaréta csoport
14. Kuti Fanni-Gombácska óvoda
15. Szován Luca-Gombácska óvoda
16. Kecskés Veronika Mia-Gombácska óvoda
17. Ivancsics Mira-Gombácska óvoda
18. Rózsa Regina-Gombácska óvoda

 

Tündérliget Óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.