Tündérliget

DSCN8491

Ovi- Olimpiát 2. alkalommal rendeztünk, melyen 120 kisgyermek kislabdahajításban, súlylökésben, távolugrásban, magasugrásban, 30 méteres síkfutásban, gátfutásban mérhette össze gyorsaságát, erejét, ügyességét. A legügyesebbek a dobogóra is felállhattak, ahol átvehették a jutalmukat, az arany, ezüst illetve bronz érmet, valamint a hozzá tartozó oklevelet. 

 

Köszönjük a szülők - Fodor Anett, Jángliné Gazda Mónika, Hanzel Mónika Annamária, Jángli János, Jánosiné Csapó Mária, Kovács Roland, Németh Krisztina, Rádics- Keresztes Anikó, Szabó Petra - segítségét, a rendezvény lebonyolításában, Kőrösi András önkormányzati képviselőnek a labdákat, valamint a Domonkos Nyomdának az oklevelek felajánlását. További képek!

Tündérliget Óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.