Napraforgó

nemesvid logo2

SAM 1069

Csivitel a sok veréb,
télúrfiból már elég!
Zord Február tova fuss,
itt van, itt van Március.

 

Március 15.re versekkel, dalokkal készültünk és sokat beszélgettünk a katonákról, a hazáról. Zászlókat készítettünk, amit levittünk a község parkjába. Ott a Hősi Emlékmű elött elszavaltuk verseinket, elénekeltük dalainkat majd a zászlóinkat is elhelyeztük.

 

A másik nagy esemény a Húsvét volt. Sokat beszélgettünk az ünnepről, a népszokásokról. Húsvéti verseket, dalokat tanultunk, tojást festettünk, és az óvoda Húsvéti dekorációja is közösen készült a gyerekekkel.

 

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - https://marcaliovodak.hu/images/2016/2016-04-03-05-37-00

Napraforgó Óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.