Napraforgó

nemesvid logo2

SAM 1069

Csivitel a sok veréb,
télúrfiból már elég!
Zord Február tova fuss,
itt van, itt van Március.

 

Március 15.re versekkel, dalokkal készültünk és sokat beszélgettünk a katonákról, a hazáról. Zászlókat készítettünk, amit levittünk a község parkjába. Ott a Hősi Emlékmű elött elszavaltuk verseinket, elénekeltük dalainkat majd a zászlóinkat is elhelyeztük.

 

A másik nagy esemény a Húsvét volt. Sokat beszélgettünk az ünnepről, a népszokásokról. Húsvéti verseket, dalokat tanultunk, tojást festettünk, és az óvoda Húsvéti dekorációja is közösen készült a gyerekekkel.

 

  • SAM_1067
  • SAM_1069
  • SAM_1072

Napraforgó Óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.