Napraforgó

nemesvid logo2

an4

Május hónapban óvodánkat szépítettük: virágosítottunk, tavaszköszöntő májusfát állítottunk, paprikát-paradicsomot-édesburgonyát ültettünk. Kertünket folyamatosan öntöztük, gondoztuk és a végén a megérdemelt jutalmat befaltuk.   Édesanyák köszöntésére teadélutánt szerveztünk.

Zöld jeles napjaink – Madarak és fák napja, Méhek napja – alkalmából változatos tevékenységek biztosításával gyermekeink számos tapasztalatra tehettek szert. Ezen kívül a környezettudatosság jegyében a gyerekek aktív közreműködésével az összegyűjtött papírhulladék is elszállításra került.

 

A hónap meglepetéseként óvodánkba látogatott a Kacagó Bábszínház. A Piroska és a farkas című mese kelt életre a bábok segítségével.

 

  • an1
  • an2
  • an4

 

  • meh1
  • meh10
  • meh2

 

Napraforgó Óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.