Napraforgó

nemesvid logo2

nemesvid 004 lead

Nagycsoportos óvodásainkból igazi első osztályos kisdiákok lettek, óvodánk létszáma pedig 6 fő hároméves gyermekkel bővült. A szép őszi időben - megelőzve a mókuskákat - összegyűjtöttük, megvizsgáltuk, majd el is fogyasztottuk a kertünkben lepotyogott mogyorót. Tapasztalatokat gyűjtöttünk, megkóstoltuk, feldolgoztuk és kreatívan meg is jelenítettük az őszi kert adta finomságokat: szőlőt, körtét, almát, barackot.

Mihály naphoz kapcsolódva tükrös szívet, perecet és kancsókat készítettünk, majd vásári hangulatot teremtettünk: hangosan alkudoztunk a vásári portékákra, báboztunk, ügyességi játékokkal és táncos vigadalommal tettük érdekesebbé ezt a napot. Az egészséges életmód jegyében sokat tartózkodtunk a friss levegőn.

 

  • nemesvid_001
  • nemesvid_002
  • nemesvid_003

 

Napraforgó Óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.