Napraforgó

nemesvid logo2

franciska

Az Agrárminisztérium a 2021. évi Föld Napja alkalmából meseíró pályázatot hirdetett, melyre a beporzó rovarokhoz kapcsolódó mesével lehetett pályázni. A pályázati felhívásra beérkezett 903 mese közül több körös bírálatot követően 70 mesét javasolt megjelenítésre a zsűri.

 

Örömmel és büszkén értesültünk, hogy az értékelő bizottság a Büki Franciska által megfogalmazott (Marcali Óvodai Központ Napraforgó Óvoda óvodapedagógusai által lejegyzett és beküldött) mesét – Zümi és Zümm- zümm kalandja - megjelenítésre javasolta és a javaslatot a környezetvédelemért felelős helyettes államtitkár jóváhagyta.

 

A pályázat nyertesei díjazásban részesültek. A díjazott mesék online mesekönyv formájában lesznek olvashatóak, melyet az interneten szakmai lektorálás és szerkesztés után nyilvánosan elérhetővé tesznek.

 

BÜKI FRANCISKA: ZÜMI ÉS ZÜMM- ZÜMM KALANDJA

 

Napraforgó Óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.