Napraforgó

nemesvid logo2

SAM 2762

" Nyár van nyár, röpke lepke száll virágra
zümmög száz bogár..."

Június elején megtatottuk az ÉVZÁRÓ ünnepságünket, mely egyben a nagycsoportosok ballagása is volt. Az egész évben tanult dalokból, versekből adtunk műsort a szülőknek és kedves vendégeinknek. Nagy örömünkre a leendő elsős tanítónéni, Kati néni is eljött megnézni a műsorunkat. Az iskolásokkal együtt gyereknapoztunk, sokat nevettünk, mókáztunk a sok sok vicces feladaton.

Az időnk nagy részét az udvaron töltöttük, ahol rengetg érdekes játékot játszottunk. A hőség elől az árnyékba húzodtunk, aholis vizezéssel, pancsolással hűttöttük magunkat. Sok szép élménnyel zártuk a nyári óvodai életet.

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - https://marcaliovodak.hu/images/2017/2017-08-23-04-27-39

Napraforgó Óvoda