Mesepark

IMG 6019 700

Gazdag programkínálattal a Pünkösd előtti pénteken került megrendezésre a Mesepark Óvoda gyermeknapja. Minden gyermek megtalálhatta a kedvére való tevékenységeket, s ennek köszönhetően garantáltan jól érezhették magukat.

 

Lehetőség volt kézműveskedni, „aszfalt rajzolni”, ügyességi játékokat játszani, csocsózni. Kiemelkedő sikere azonban a légvárazásnak, a rendőrautó és markológép kipróbálásának volt, valamint mindenkit levett a lábáról Poncsi, a kis póniló, aki a sok simogatás, több tálnyi alma elfogyasztása után megengedte, hogy fel is üljenek a hátára a bátor gyermekek. Szerencsére az időjárás is a szebbik arcát mutatta, így jól esett a finom, hűsítő jégkrém is a nagy melegben.
A rendezvényt az óvoda szülői közössége támogatta az Adventi ajándékárusításból befolyt összegből!

 

Az igazán élmény teli kalandokért külön köszönetet mondunk a markológép bemutatásáért, kipróbálásáért a Kiss családnak, a rendőrautóért a Marcali Rendőrkapitányságnak és Horváth Norbertnek, valamint a lovas élmények biztosításáért a Bozsó családnak és Szíj Viktornak!

 

  • IMG_5852
  • IMG_5855
  • IMG_5858

 

  • IMG_5916
  • IMG_5917
  • IMG_5920

 

Mesepark Óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.