Mesepark

13 700

A Magyar Népmese Napja (szeptember 30.) a Mesepark Óvoda Kiemelt ünnepe, hiszen elsősorban az anyanyelvi nevelést a mesén keresztül valósítjuk meg.

 

Ezen a napon vendégül láttuk városunk valamennyi óvodájának nagycsoportosait, akik egyedi alkotásokkal köténymesét készítettek erre a napra, melyet be is mutattak társaiknak. Óvodánk nagycsoportosai (margaréta és pillangó csoportosok) közösen készítették el - A kismalac és a farkasok - c. magyar népmesét, melyet Jagadics Alíz óvónéni segítségével Fehér Ádám pillangó csoportos nagyfiú mesélt el számunkra.

 

Ezen a napon a pécsi Grimask bábszínház előadása volt a meglepetés, akitől a „A három kismalac és a farkas” c. meseelőadást tekinthettük meg. Kísérő programként volt „Eszem,iszom, dínom-dánom”, és régi nép játékokat játszhattak gyermekeink.

 

Köszönetet szeretnénk mondani a Marcali Központi Konyhának és a szülői munkaközösségnek, hogy támogatták rendezvényünket.

 

KÉPGALÉRIÁK!

Mesepark Óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.