Mesepark

IMG 20220526 111430700

Gyereknap alkalmából a délelőtt színes programokkal telt: rendőrautót próbálhattak ki, közös táncolással mulathattak, kreativításukat aszfaltrajzokkal mutathatták be, s lufihajtogatással gyermeknapi ajándékhoz is juthattak.

 

A frissítő jégkrémezés után pedig a Grimaszk Színház mulattató, vidám, interaktív előadásának lehettek részesei.

A nap második felében a családtagok is aktívan bekapcsolódhattak a történésekbe, hiszen családi délutánnal folytatódott a nap. Mialatt már sültek a finom szalonnák, virslik a tűzrakónál a nagy sikerű gyermek- szülő párosok részvételével megvalósult sportvetélkedő után a gyermekeket pónilovaglás, csocsózás és arcfestés várta.

Az esemény sikeres megvalósításáért köszönetünket fejezzük ki a Rendőrségnek a Bozsó családnak, a  gyótai Csacska Lovasudvarnak, Kövesdí Kittinek, és Szenc Józsefnek, a GYÉK-nek, valamint Molnárné Bertalan Mónikának, aki felvállalta az egész napos lufihajtogatást, és arcfestést, hogy maradandó élményhez juttassa a gyermekeket. És külön köszönet az óvoda Szülői Szervezetének!

 

KÉPEK!

 

Mesepark Óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.