Mesepark

A víz világnapja (március 22.) alkalmából a nagycsoportosok környezettudatos magatartását-szemléletét változatos feldolgozási móddal, tevékenységgel gazdagítottuk és alakítottuk a téma feldolgozása során. A gyermekek maguk szőttek környezet és vízvédelemmel kapcsolatos mesét, többen részt vettek a DRV víz világnapjára hirdetett rajzpályázaton. A könyvtárban komplex foglalkozáson vehettek részt, mely során dramatikus játékot játszottak, könyvet nézegettek, megismerkedtek az interaktív tábla adta változatos és érdekes lehetőségeivel, amit ki is próbálhattak úgy, hogy kicsit már „iskolássá” válhattak. A nap csúcspontja volt számukra, hogy egy virtuális valóság szemüvegen keresztül búvárkodhattak a tenger mélyén.

  • IMG_1752
  • IMG_1763
  • IMG_1765

 

Mesepark Óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.