IMG 7376 lead

Az élménynyújtás, közvetlen tapasztalatszerzés, tevékenykedtetés a legjobb módszer arra, hogy az óvodás gyermekek az állatokkal és életmódjukkal közeli kapcsolatba kerüljenek, ezáltal kialakulhat bennük a szeretet, gondoskodás, védelem érzése. Ezen a délelőttön a kisebbek játékos formában mozgással és hangutánzással, hangfelismeréssel, valamint közvetlen környezetben a Piton Kisállat Kereskedésben figyelhették meg az állatok gondozásához szükséges eszközöket, táplálékokat, vitaminokat, gyógyszereiket, kedvenc játékaikat. Az állatok mozgása, különleges hangja, külső megjelenése lenyűgözte figyelmüket.

A nagyobbak a Keszthelyi Festetics Kastély Vadászati kiállításán a háromdimenziós sarkok, vadászfegyverek, vadászati díjak, nagyméretű falfestmények, öt földrész elejtett vadfajainak trófeáiban gyönyörködhettek. Ezen a különleges, mesebeli sétán a diorámában az élőhelynek megfelelő hangeffektek színesítették a látnivalókat.

• 20211004_095211
  • 20211004_095215