Mesepark

DSCN5322 700

A Mesepark Óvodában kiemelt jeles napként szerepel a Magyar Népmese Napja, mely ezúttal az óvodai tevékenység területek mentén került megrendezésre. „Mozi” élményen keresztül, korcsoportokhoz igazodó népmeséket ismerhettek meg a gyermekek, az évszakhoz illő énekes játékokkal, körjátékokkal, gyermektánccal pedig hangulatosabbá varázsolódott a délelőtt.

A gyermekek mozgásigényüket „MESEORSZÁG” bebarangolása során elégíthették ki, bizonyságot tehettek ügyességükről, bátorságukról, hiszen a változatos feladatokat felsorakoztató akadálypálya legyőzése során igazi mesehősökké válhattak, míg átkeltek az Óperenciás tengeren, varázserdőn és más akadályokon. A régi időket idéző népi gyermekjátékok kipróbálása önfeledt kikapcsolódást biztosítottak az érdeklődőknek.

 

Rendezvényünkbe a város óvodáit a jeles nap alkalmával meghirdetett rajzpályázat segítségével vontuk be aktívan. A gyermekek által elkészített meseszereplőket és jeleneteket ábrázoló alkotások mini kiállításon kerültek bemutatásra. Ezúton is köszönjük a pályázaton résztvevő gyermekek és óvodapedagógusok munkáját, amivel színvonalasabbá tették a rendezvényt!

 

Képek!

Mesepark Óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.