cats

Tiszteletre méltó kezdeményezés részesei lehettek a Mesepark óvodások, hiszen a már többször is felújításra szoruló szabadtéri színpad, valamint a néhol megsüllyedt, egyenetlen térkő kijavítását vállalta fel egyik óvodásunk, Lendvai Noel édesapja, Lendvai Gábor. A szakmunkákban járatos szakember segítőivel - Bedő Ferenc, Lőrincz József, Farkas József, Lendvai Zsolt, Bájhóber Gergő- együtt gyorsan, szakszerűen végezték el a szükséges feladatokat.

Nagyon szépen köszönjük, hogy felajánlásukkal szebbé, biztonságosabbá tették óvodánk udvarát!