Mesepark

115mp

A Januári meseműhely, Gárdonyi Géza: A cinege c. meséjét dolgozta fel Mónika néni a nagycsoportos gyermekekkel. A mese tanulságaként megtanulhatták, a téli madáretetés fontosságát, a gondoskodás jó érzését, és a meséből az is kiderült, hogy a dalos madarak szebbnél szebb énekekkel hálálják meg nekünk a törődést. E tevékenység során újrahasznosítható hulladékokat felhasználva, változatos technikával, madárkalitkát készítettek, miközben madárhangokat, énekeket hallgathattak.

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - https://marcaliovodak.hu/images/2016/2016-02-04-04-47-21

Mesepark Óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.