Mesepark

194

Igazi téli hónap volt a január. Mi egymást köszöntöttük újév alkalmából, átadtuk jókívánságainkat, az év első hónapja pedig nagy hóval köszöntött minket. Nagy örömünkre sokáig élvezhettük a szánkózás, hógolyózás, hóemberépítés, csúszkálás élményét. Számos kísérletet végeztünk jéggel, hóval, megfigyeltük, megtapasztaltuk az évszak jellegzetességeit-fagy, hó, fagyos föld, zúzmara, jégcsapok, befagyott pocsolyák, kásás hó, jégvirág, ónos eső-. Elkészítettük a hó királynő palotáját, hóembert, téli tájat változatos technikákkal. Hangszerekkel, dalokkal, mozgással, versekkel, is a telet idéztük, a hangulatát, hangjait.

 

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - https://marcaliovodak.hu/images/2016/2016-02-02-21-33-37

 

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - https://marcaliovodak.hu/images/2016/2016-02-02-21-36-28

Mesepark Óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.