Minden csoport nagy lelkesedéssel készült a napra, hiszen a téma közkedvelt a gyerekek körében. Egész héten róluk tanultunk verseket, dalokat, meséket, változatos technikákkal megörökítettük őket. A katica csoport tagjai közvetlenül ismerkedtek számos háziállattal a Kollár családnál, akik több meglepetéssel is készültek. Megízlelhettük az általuk készített finom sajtot, illetve a rengeteg látnivalótól kifáradva lovaskocsikázás keretében érkeztünk vissza az óvodába, ahol a többi kisgyermek is megcsodálhatta Szellő lovacskát és az általa húzott lovaskocsit. A méhecske csoportból pedig két állatka érkezett hozzánk, akikkel közvetlen közelről ismerkedtek meg a gyermekek. Egy egész napon át tanulmányozhattuk, milyen körülmények között él selyem a törpehörcsög, illetve Tibi a lógó fülű törpe nyuszi.

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - https://marcaliovodak.hu/images/2019/2019-10-23-05-11-03