Mesepark

A gyermekek egyik kedvence ez a téma, hiszen az ünnephez kapcsolódó színes és széleskörű tevékenységek közül mindenki megtalálhatta a hozzá legközelebb állót, ill. kipróbálhatott olyanokat is, amit eddig nem csinált. A kihagyhatatlan, főleg a fiúknak tetsző várépítések, csatajelenetek, csákó készítések mellett a „lányos” feladatok is nagy szerepet kaptak, hiszen a sütés- főzések, „háztartási feladatok”, táncok főleg rájuk hárultak. Míg a kisebbek a csoportokban ünnepelték meg e jeles napot, a nagyobbak már ellátogattak a Noszlopy szoborhoz, ahol elhelyezték a saját készítésű jelképeiket.

  • 0315_01
  • 0315_02
  • 0315_03

 

Mesepark Óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.