Mesepark

Óvodánk és csoportjaink díszbe öltöztetése mellett az utolsó két hétben lelkünket is díszbe öltöztettük. Az ünnepi fények és dekoráció karácsonyi zene, versek, dalok, mesék és beszélgetések, minden tevékenységünk az ünnepre hangolódást szolgálta. Karácsony váró délelőttünkön gyönyörűen megterített asztalok mellett zenehallgatás, beszélgetés tette még meghittebbé a várakozást, a karácsonyi zsúr előtt néhol még ajándék is várta a gyerekeket. De az igazi meglepetés és ajándék a Pillangó csoportosok, valamint a " Zenemanók" közös karácsony váró műsora volt, amivel mindenki szívébe békét és boldogságot varázsoltak.

A Mesepark Óvoda Dolgozói és Gyermekei is

NAGYON BOLDOG , BÉKÉS, MEGHITT, KARÁCSONYT és SIKEREKBEN GAZDAG, BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁN MINDENKINEK!

  • karacsony001
  • karacsony002
  • karacsony003
  • karacsony027
  • karacsony028
  • karacsony029

 

Mesepark Óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.