Mesepark

A decemberi Meseműhely foglalkozások az ünnep várás jegyében teltek.Miután Mentovics Éva történetéből megtudták a gyerekek, hogy "Mióta van csillag a karácsonyfák csúcsán?", fonaltekerés technikával csinos fenyőfákat varázsoltak a cérnagurigákból, s ragasztással karácsonyi díszbe öltöztették azokat csillogó díszek, szalagok, csipkék felhasználásával.Az igényes, precíz alkotásokhoz nagy szükség volt a pontos, odafigyelő munkavégzésre, kitartásra, kreativitásra, finom motorikus képességek kiaknázására egyaránt.

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - https://marcaliovodak.hu/images/2018/2018-12-18-04-55-32

 

Mesepark Óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.