Gombácska

gombacska logo1 uj

20211020 170450 700

A pályázat lehetőséget teremtett óvodánk számára, hogy az elöregedett növények helyett újakat telepítsünk. Óvodai programunkban fontos szerepet játszanak a növények, ezért olyan növényeket (fák, cserjék, évelő és hagymás virágok, fűszerek, zöldségek) választottunk, amelyek szerepelnek a népi gyermekdalokban, népdalokban, mondókákban, népmesékben, felhasználjuk ünnepeink dekorációiban.

A pályázat fő célja volt az óvoda környezetének szépítése növények telepítésével a szülők bevonásával.

 

Köszönet a Tesco Magyarország és az Effekteam Egyesületnek, hogy pályázatunk támogatásával lehetőséget biztosítottak terveink megvalósításához, valamint a Gombácska Óvoda Szülői Szervezetének, hogy a kivitelezésben aktívan közreműködtek.

 

KÉPEK!

Gombácska Óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.