Gombácska

gombacska logo1 uj

DSC 0039

A hagyományokhoz híven Október 12.- én óvodánkban a szülőkkel és a meghívott vendégekkel együtt ünnepeltük az ősz egyik legvidámabb, legmozgalmasabb ünnepét a szüreti mulatságot. A délelőtt óvodánk nagyobb gyermekeinek körjátékos táncos műsora nyitotta meg. Majd különböző élménydús programok következtek, amit mindnyájan nagyon élveztünk. A délelőtt zárásaként mindnyájan lovaskocsira ültünk, és tangóharmónika és énekszóval végigvonultunk a gombai városrész alsó utcáin. Élményekkel teli napot zártunk,melynek során lehetőség nyílt kisgyermekeink számára a népszokás megismerése, illetve a tapasztalatok, ismeretek bővítése. Képek!

Gombácska Óvoda