Csillagvirág

nmbDSCN7402

Csillagvirágos óvodai jeles napi ünnepség keretében köszöntötték Gaál Ottóné óvodapedagógust, ahol Pedagógus Szolgálati Emlékérmet adtak át számára.

Az örömteli pillanatokat vele együtt élték át az óvodások, szüleik, és kollégái, ahol felidézték a 6 Sávolyon, majd a 34 Balatonmáriafürdőn töltött évek óvodai emlékeit.

A Pedagógus Szolgálati Emlékérem átadásakor elhangzott rövid méltatás, annotáció:

A Kincses Kultúróvoda 2018. díjas Csillagvirág Művészeti Modellóvoda 10 éve modellóvodaként képviseli, mutatja be az Óvodai Nevelés a Művészetek Eszközeivel alternatív művészeti programot. Gaál Ottóné, nyugállományba vonuló óvodapedagógus ebben az innovációs munkában betöltött jelentős szerepéért, valamint kiemelten a kisgyermekek zenei nevelése területén végzett kiemelkedő óvodapedagógusi munkájáért, és az óvodapedagógus pályán eltöltött 40 év kiváló szakmai munkájáért, az Emberi Erőforrások Minisztériuma, miniszteri elismerésről szóló, Pedagógus Szolgálati Emlékérmet adományoz részére.

Az elismerést, az emlékérmet az EMMI nevében átadta: Kovács József, Balatonkeresztúr község polgármestere, és Galácz György Balatonmáriafürdő község polgármestere.

Drága Rózsika!

Sok szeretettel köszöntünk és szívből a gratulálunk a 40 éves óvodapedagógus pályán eltöltött hivatásodért méltán megérdemelt Pedagógus Szolgálati Emlékérem elismeréshez.

Emberséged, biztonságot sugárzó személyiséged, mindnyájunknak erőt adott; s a gyermekek iránti szereteted, a munkába vetett hited, társaid tisztelete pedig mindig megmutatta számunkra is a helyes utat.

Munkahelyünk - második otthonunk, minden áldásával és átkával együtt. Szeretjük, ha megbecsülés, szeretet vesz körbe bennünket, és azt a biztonságot nyújtó állandóságot, amit a kedves kollégák, munkatársak jelenléte, a jó munkahelyi légkör, és az egymás munkájának kölcsönös megbecsülése jelent.

Köszönjük, hogy hosszú éveken át ebben a szellemben együtt dolgozhattunk Veled - jó munkatársként, kollegaként, az óvodás gyermekek Rózsika óvó nénijeként.

Kívánjuk, hogy 40 éves óvodapedagógusi hivatásodnak gyönyörű emlékei és a családod - unokáid körében eltöltött pillanatok szépítsék, tegyék teljessé nyugdíjas éveidet!

Csillagvirág Művészeti Modellóvoda apraja és nagyja nevében,

Ujságh Andrea

További képek!

Csillagvirág óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.