Bóbita

278676303 376293734382052 4098714328199590495 n

Bóbita Óvodánk Munkaközössége szakmai napot szervezett Mesztegnyőn, ahol Kövesdiné Panyi Antónia, a Faluház vezetője bemutatta nekünk a népművészeti emlékekkel berendezett faluházat. A helytörténeti és néprajzi gyűjtemény által sok új ismerettel gazdagodtunk. A délelőtt további részében átsétáltunk a Hunyadi család által barokk stílusban épített templomba, ahol Joli néni tartott egy élvezetes történeti túrát. Végül pedig a Honi Egyesület nyugdíjasai előadásában néztük meg: „Varga Józsi nősülne” című zenés, táncos műsorát. A kemencében sütött langalló elfogyasztása a nap méltó megkoronázása volt. Köszönjük a vendéglátóinknak, Kövesdiné Panyi Antóniának és Édesanyjának, Joli néninek ezt a kellemes, tartalmas programokkal megszervezett napot.  (Kiss Katalin)

KÉPEK!

Bóbita Óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.