Hírek

ovoda logo11

DSCN1892 700

Az értekezleten Tamásné Turbéki Angéla intézményvezető köszöntötte a jelen lévőket, majd a Tündérliget Óvoda Pillangó csoportjának dalos játéka biztosított, minden résztvevő számára, örömteli perceket.

 

A gyermekeket Tóthné Szalavári Ottília Óvodapedagógus, valamint Oláhné Gand Andrea dajka készítették fel.

 

Bereczk Balázs Marcali Város Alpolgármestere az intézmény hagyományaihoz híven, a nyugdíjba vonuló kollégákat köszöntötte és kívánt számukra tartalmas egészségben teljes nyugdíjas éveket.

 

Nyugdíjba vonulók:

 

Juhászné Darázs Anikó - óvodapedagógus, Kiss Jenőné - óvodatitkár

 

Marcali Város Önkormányzatának támogatásával lehetősége van a vezetőségnek minden évben kiemelni azokat a dolgozókat, akik munkájukat lelkiismeretesen, teljes elhivatottsággal végzik. Az Év dolgozó címet ebben a nevelési évben két dajka érdemelte ki.

 

„Az év dolgozója”: Molnár Zsanett, Fáncsi Tiborné

 

Jutalomban részesülhettek azok az óvodapedagógusok, akik kötelező feladataik mellett elláttak olyan tevékenységeket is, mely elősegítette az intézmény hatékony működését. Az Értékelési Munkaközösség valamennyi tagja a Mérés, értékelés folyamatának magas szintű megvalósulásában aktívan részt vett.

 

Kolozs Rita
Kiss Katalin
Némethné Czobor Krisztina
Tomborné Boros Edit
Tóthné Szalavári Ottília

 

A város vezetésének köszönhetően kiválasztásra kerülhetett még négy olyan dolgozó, aki lelkiismeretes munkájának köszönhetően jutalmul ellátogathat Künzelsauba.

 

Oláhné Gand Andrea
Tálos Árpádné
Molnár Erika
Kiss Katalin

 

Az értekezletet Bereczk Balázs - Alpolgármester ünnepi gondolatai zárták, aki kiemelte, a Marcali Óvodai Központ fontos szerepét a gyermekek nevelésében és megköszönte minden jelen lévőnek a munkáját.

 

Az értekezlet a Központi Konyha által készített vacsorával zárult, melyet köszönettel fogadott az alkalmazotti értekezlet valamennyi tagja.

 

Képek!

 

Marcali Óvodai Központ

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.