Hírek

ovoda logo11

cats0505

Az óvodai nevelőmunka hatékonyságának növelésére a nevelést közvetlen segítői, takarítók, konyhai kisegítők részére továbbképzés szerveződött. A napi feladatok pontosítása, új feladatok ellátásának ismertetése valamennyi dolgozó számára megtörtént.

Tamásné Turbéki Angéla intézményvezető az óvodai nevelés, a gyermekeket körülvevő közeg és a személyek elhivatottságának fontosságát hangsúlyozta, miközben helyzetgyakorlatok, dráma játékok színesítették az elméleti tartalmakat. Kőhalmi Katalin élelmezésvezető, a HACCP szabályait elevenítette fel, valamint a használt takarító eszközök és termékek ismereteiről Klettner Szilárdné tájékoztatta a dolgozókat.

 

cats0505a

A visszajelzések alapján tartalmas délelőttöt volt!

Marcali Óvodai Központ

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.