Hírek

ovoda logo11

Kedves Szülők és Marcali Lakosok! A Marcali Város Óvodáiért Közalapítvány kuratóriuma és a nevelőtestülete nevében nkérnénk önöket, hogy lehetőségeikhez mérten idén is támogassák óvodáinkat céljaink elérésében.

 Az alapítvány célja, az óvodai nevelés, oktatás, képességfejlesztés, és ismeretnyújtás segítése. A kuratórium minden évben az óvodákat a gyermeklétszámnak megfelelő arányban támogatta nevelő - oktató munkájukhoz szükséges eszközök vásárlásával (szakmai könyvek, játékok, tornaszerek).

 Az alapítvány bevételei az elmúlt években a személyi jövedelemadó meghatározott részének az adózó rendelkezése szerint kiutalt összegből, valamint egyéb felajánlásból, támogatásokból származtak.

 Kérjük, amennyiben egyetért a közalapítvány céljaival, és azt támogatni szeretné, az alábbi számlaszámra való egyéni utalással, illetőleg az adó 1%-ának felajánlásával megteheti.

 A Közalapítvány bankszámlaszáma: 10403947-39412126-00000000
A Közalapítvány adószáma: 18765625-1-14

 Kuratórium elnöke: Molnárné Bertalan Mónika

Marcali Óvodai Központ

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.