Hírek

ovoda logo11

cats0122

A Földművelésügyi Minisztérium és az Emberi Erőforrások Minisztériuma által meghirdetett pályázat eredményhirdetésén, a Magyar Mezőgazdasági Múzeumban vehette át az intézményvezető (Tamásné Turbéki Angéla), az Örökös Zöld Óvoda kitüntető címet.

A Marcali Óvodai Központ Tündérliget Óvodája 2009 évben szerezte meg első alkalommal a Zöld Óvoda címet, majd azóta három évenként sikeresen megújítva bizonyította, hogy az óvodai nevelés megvalósulását, a környezettudatos szemléleten keresztül, magas szakmai színvonalon képviseli. A környezeti nevelés átszövi a gyermekek mindennapi tevékenységeit, mely elsősorban az élményszerű megtapasztaláson, cselekedtetésen keresztül érvényesül, elősegítve ezzel a sokoldalú személyiség fejlesztést. A nevelőtestület elkötelezett tagjai szakmai, módszertani tudásukat folyamatosan bővítik és hatékonyan alkalmazzák a tudatos szemléletformálás eszközeit. További célja a nevelőtestületnek, hogy Bázis intézményként szakmai segítséget nyújtson az azonos arculattal rendelkező óvodák számára.

Jagadics Zoltánné – Munkaközösség vezető

Marcali Óvodai Központ

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.