Tündérliget

DSCN6645 700

Pedagógiai programunkban és a napi gyakorlatunkban is kiemelt szerepet kap az egészséges életmódra nevelés fontossága. Az Egészségnapunk célja, hogy felhívjuk a figyelmet az egészség megóvására, fontosságára, az egészséges táplálkozás szokásainak megalapozására.

 

A programba a szülőket is igyekszünk bevonni, akik gyermekeikkel együtt egészséges ételeket készítettek és fogyasztottak. Kreatív, találékony, ügyes szülők segítségével finom, egészséges sütik, saláták, falatkák, különféle állatkák, figurák készültek melyet aztán elfogyasztottak. Mindeközben Jángliné Gazda Mónika szülő, az egészségügy képviseletében a szülők részére vérnyomásmérést végzett és adott választ a felmerülő kérdéseikre.

 

Köszönjük szépen az ötleteket és a közösen elkészített finomságokat!

 

KÉPEK!

Tündérliget Óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.