Napraforgó

a világ csilingel
Hóember hófején,
fázik a cilinder. "

Óvodánkat ünnepi diszbe ölltöztettük, adventi naptárat készítettünk mindennapra egykis meglepetéssel. Ellátogatott hozzánk a Mikulás és a Krampusz, kiket gyerekek versekkel, dalokkal köszöntöttek. Karácsonyfát díszítettünk, ami alá másnap reggelre sok szép ajándék kerűlt a gyerekek nagy örömére. A falunkban élő német állampolgárok sok - sok ajándékkal kedveskedtek a gyerekeknek és az önkormányzattól is kaptunk ajándékot. December 22.-én a falu Karácsonyán szerepeltünk, műsorunk versekból, dalokból összeállított játékos, zenés jelenet volt. A közönség nagy tapssal jutalmazta előadásunkat, mely nagyon jól sikerűlt.

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - http://marcaliovodak.hu/images/2018/2018-01-05-04-54-23

Napraforgó Óvoda