Nemesvid

7

Május hónapunk nagyon tevékeny, mozgalmas és élményekkel teli volt a gyerekek számára.

11.-én Szülői Értekezletet tartottunk, melyen értékeltük az évet, megbeszéltük az aktuális feladatokat.

14. én, vasárnap délután tartottuk az Anyáknapi Ünnepélyt a Kultúrházban, melyre versekkel, dalokkal készültünk. A gyerekek saját készítésű ajándékkal kedveskedtek az anyukáknak és a nagymamáknak.

16. án kirándulni mentünk. Zalakarosban a "csigatúrán" vettünk részt, maj Kápolnapusztára a Bivalyrezervátumba látogattunk el. Alaposan elfáradva, de teli élménnyel érkeztünk haza. Még napokig a kirándulásunk volt a beszédtéma.

A hónap folyamán az állatokról tanultunk, és ehhez a témához nagyon sok tapasztalatot gyűjtöttünk. Ellátogatunk Zsófikáékhoz állatokat nézni, de képekről filmekről is sok tapasztalatot szereztünk.

Gyermeknapra eljött hozzánk egy tűzoltó autó, melyre felmehettek a gyerekek, kipróbálhatták, beöltözhettek tűzoltónak. Nagyon nagy élmény volt ez számukra.

Nemesvidi Óvoda