Nemesvid

SAM 2308

" Elmúlt a tél: itt a tavasz,
minden bokor újra éled -
a földből a virágokat
előhúzzák a tündérek. "

Áprilisban sok és változatos élményhez jutottak a gyerekek. Sétáink alkalmával megfigyeltük a természet ébredését, rácsodálkoztunk a virágokra, a természet szépségére.
Az óvoda előkertjébe tojásfát készítettünk, alá pedig a nyuszifészek került. Így vártuk óvodánkban a Húsvétot. Elmentünk egyik óvodás kislányékhoz nyuszinézőbe. Mire visszaértünk, ott volt a sok ajándék a tojásfa alatt a fészekben, Nagy volt az öröm, a gyerekek rögtön birtokba vették a játékokat.

Szabadidőben sok tartalmas játékot játszottunk, nagyon kedvelik a gyerekek az ollót, tépést, ragasztást.....

Április utolsó napján a fiúk májusfát állítottak a lányoknak, bár a fa felszalagozásában a lányok is segítettek. Nagyon szépre sikerűlt a májusfánk, amit nagy örömmel táncoltunk körbe énekelve - dalolva.

  • SAM_2153
  • SAM_2175
  • SAM_2243

Nemesvidi Óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.