A környezet megismerése iránt kiemelten érdeklődő nagycsoportos gyermekek,szinte napi szinten tapasztalatokat szereznek és ismerkednek olyan dolgokkal,ami előrébb viszi őket,hogy minél gazdagabb ismeretek birtokába jussanak a külső környezeti dolgokról. Nagy hangsúlyt fektetünk a tevékeny megismerésekre,vizsgálódásokra, a környezettudatos magatartás kialakítására,ok-okozati összefüggések megláttatására, következtetések levonására, környezetvédelemre. Minden területet felölelve mesék, versek , drámajátékok, dalok, matematikai tapasztalatok, mozgás stb.által színesítjük a foglalkozásokat, melyen aktív cselekvőként vesznek részt , és a tanultakat a mindennapok során is alkalmazzák , illetve felső igényükké válik a környezettudatosság.

• IMG_1967
  • IMG_1968