nemesvid logo2

Novemberi hónapunk első fele a Márton napi készülődésről szólt. Lámpásokat készítettünk, színeztünk, festettünk és eközben sok ismeretet szereztünk a baromfiudvar lakóiról. Zenés torna alatt megtanultunk „peckesen” járni, mint a gúnár. Márton napi lámpás felvonulásunkat a szülőkkel és az iskolásokkal együtt valósítottuk meg.

A hónap második felében sokat tartózkodtunk a friss levegőn. Levelet sepertünk, elkészítettük a levélhernyócskákat és játékosan ismerkedtünk az ősz színeivel. Kiskertünket felkészítettük a téli pihenőre, felszedtük a sárgarépát, megkóstoltuk a sóskát, leszedtük a díszkukoricát és közben megfigyeltük a természet pici állatait (békák, hernyók, pókok)

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - http://marcaliovodak.hu/images/2019/2019-12-17-06-15-25

Napraforgó Óvoda