nemesvid logo2

Hideg morgó medve
Sűrű havat szitálva
Kiült a hegyekbe.

Óvodánkat ünnepi diszbe ölltöztettük, adventi naptárat készítettünk mindennapra egykis meglepetéssel. Ellátogatott hozzánk a Mikulás,a gyerekek versekkel, dalokkal köszöntötték. A gyerekek ajándékot készítettek a családjuknak, amit nagy örömmel vittek haza karácsonyra. Karácsonyfát díszítettünk, ami alá másnap reggelre sok szép ajándék kerűlt a gyerekek nagy örömére. A falunkban élő német állampolgárok sok - sok ajándékkal kedveskedtek a gyerekeknek. December 21.-én a falu karácsonyán szerepeltünk, műsorunk versekból, dalokból összeállított játékos kis fellépés volt. A közönség nagy tapssal jutalmazta előadásunkat, mely nagyon jól sikerűlt.

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - http://marcaliovodak.hu/images/2019/2019-01-08-05-43-07

Napraforgó Óvoda