nemesvid logo2

"Anyáknapján Téged virággal köszöntlek,
és csak annyit mondok, Anyukám szeretlek"

Május 9.én Szülői Értekezltet tartottunk az óvódánkban. Értékeltük az évet, beszéltünk elvárásainkról a gyerekek felé. Egyik fő témánk az iskolakezdés volt.Beszéltünk kirándulásról, gyereknapról, évzáróról, a nyári nyitvatartásról.....A szülők szép számmal jelentek meg.

13.-án ünnepeltük a Kutúrházban Anyáknapját. A községi műsort óvodásaink és az iskolások adták. Színvonalas, szép, szívhez szóló ünnepélynek lehettünk tanúi. Köszönjük szépen.
Gyereknap alkalmából a Szegedi Miniszinház előadásában az - Artúr az erdő hőse - című mesét néztük meg az iskolásokkal közösen. Élvezetes előadást láttunk, a gyerekekenek nagyon nagyon tetszett.

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - http://marcaliovodak.hu/images/2018/2018-06-10-07-45-58

Napraforgó Óvoda