nemesvid logo2

nemesvid szept lead

Itt az ősz: visszajött színes kabátjával újra.
Az erdőben a szellő ugyanazt a dalt fújja.

Szeptember hónapunk színesre sikeredett. Sok sok nyári élményről számoltak be a gyerekek. Részt vettünk az iskolai évnyítón, ahol a kis elsősök verselkkel, dalokkal köszöntötték az iskolát.Óvodai életünk mindennapjaiban a nyarat idéztük, de nem csak beszélgetés formájában, hanem verseinkkel, dalainkkal, ábrázoló tevékenységünkkel is. Szeptember 20. án Szülői Értekezletet tartottunk, melyen szép számmal megjelentek a szülők. Elkészült óvodánk öszi dekorációja, mely nagyon ötletes, teszetős, vidám és esztétikus. Anikó néni munkájával otthonossá varázsolta az óvodánkat. Köszönjűk.

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - http://marcaliovodak.hu/images/2017/2017-10-11-05-37-37

Napraforgó Óvoda