Hírek

SAM 2762

" Nyár van nyár, röpke lepke száll virágra
zümmög száz bogár..."


Június elején megtatottuk az ÉVZÁRÓ ünnepságünket, mely egyben a nagycsoportosok ballagása is volt. Az egész évben tanult dalokból, versekből adtunk műsort a szülőknek és kedves vendégeinknek. Nagy örömünkre a leendő elsős tanítónéni, Kati néni is eljött megnézni a műsorunkat. Az iskolásokkal együtt gyereknapoztunk, sokat nevettünk, mókáztunk a sok sok vicces feladaton.

Az időnk nagy részét az udvaron töltöttük, ahol rengetg érdekes játékot játszottunk. A hőség elől az árnyékba húzodtunk, aholis vizezéssel, pancsolással hűttöttük magunkat. Sok szép élménnyel zártuk a nyári óvodai életet.

  • SAM_2762
  • SAM_2783
  • SAM_2791

Nemesvidi Óvoda

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.