SAM 2104

" Március van, március van.
Ember s állat érzi már,
dong a kaptár, szárnyat rezget
százezernyi kismadár...."

Március nagyon mozgalmas, dolgos hónap volt számunkra. Szerencsére az időjárás kegyes volt hozzánk, ezért nagyon sok időt töltöttünk a szabadban. Közösen kitakaritottuk az udvarunkat, a kerti tóból is kiszedtük as szemetet és friss vízzel töltöttük fel. Virágokat ültettünk a balkonládákba, melyek óvodánk ablakait díszítik majd egész nyáron át.

A veteményes kertünkben is elvetettük a magocskákat. Kísérlet képpen a csoportban is vetettünk babot, és külünféle feltételeket biztosítottunk nekik. Nap mint nap figyeljük és összehasonlítjuk. Virágokat is színeztünk, festettünk, ragasztottunk. Sok dolgunk volt így a tavasz elején és a nap végére kellemesen elfáradtunk.

• SAM_2001
  • SAM_2017